STAROŽITNOSTI - JANKOVSKÝ MICHAL - idatabaze.czNábytek - idatabaze.cz

Akce pořádané galerií

ANTIQUE, podzimní veletrh starožitností NOVOMĚSTSKÁ RADNICE
12. - 15. 11. 2020

Aktuality

Cena Asociace starožitníků za nejlepší obchod roku 2014
a za nejlepší expozici jarního veletrhu ANTIQUE 2015

Cena prezidenta Asociace starožitníků z podzimního veletrhu ANTIQUE 2017 za sochu Josefa Drahoňovského alegorie Hudby

Cena Asociace starožitníků za nejlepší expozici podzimního veletrhu ANTIQUE 2018

Cena Asociace starožitníků za nejlepší expozici jarního veletrhu ANTIQUE 2019

Cena Asociace starožitníků za nejlepší expozici podzimního veletrhu ANTIQUE 2019

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

O nás

Zabýváme se prodejem kvalitních a stylových starožitností všeho druhu z různých období (dominuje ale secese, art deco a 19. století), zvlášť s důrazem na starožitné sklo, výtvarné umění (obrazy a sochy), sběratelsky zajímavý starý porcelán a kameninu, starožitné šperky, starožitné předměty ze stříbra a stylově zajímavý nábytek a interiérové doplňky, jako jsou hodiny, svítidla, kazety, ozdobné a užitkové nádoby a podobně. Rádi nabízíme různé objekty českého kubismu, často jsou to předměty vyráběné v rámci sdružení Artěl.

Od roku 2014 nově spolupracujeme s internetovým starožitnictvím Czechantik.cz, kde jsou naše starožitnosti rovněž k zakoupení. V této internetové galerii starožitností si můžete prohlížet starožitné šperky, starožitné obrazy, starožitné sklo, starožitný nábytek a mnoho dalšího.